Vonkajšie (exteriérové) žalúzie

Predokenné vonkajšie žalúzie chránia váš interiér pred poveternostnými vplyvmi. Špeciálny tvar lamiel u vonkajších žalúzií zaisťuje vynikajúce zatienenie a poskytuje výborný termoregulačný efekt. Ponúkame najvyspelejšiu generáciu vonkajších žalúzií, ktoré sú vhodné na zatienenie rodinných domov i administratívnych budov. Lamely vonkajších horizontálnych žalúzií vytvárajú v uzavretom stave celistvú, dokonale tieniace plochu a po celej dĺžke lamely je vlisovaná guma, ktorá zvyšuje termoregulačné pôsobenie žalúzie. Týmto spôsobom žalúzie efektívne podporujú termoizolačné vlastnosti domu a šetria energiu. Predokenné vonkajšie žalúzie vytváraju optimálne prostredie z pohľadu svetelných a tepelných podmienok.
Šetria náklady na klimatizáciu a vytvárajú príjemnú klímu interiéru. Vonkajšie žalúzie účinne chránia interiér vášho bytu pred teplom a ponúkajú vám možnosť regulovať množstvo slnečných lúčov, ktoré dopadajú do izby. Pokiaľ lamely nastavíte správne, zabránite vstupu slnku a horúčavy, ale zároveň budete priestor i vetrať. Vonkajšie žalúzie tiež ochránia vaše súkromie a zvyšujú bezpečnosť domu. Skrz hliníkové lišty vonkajších žalúzií sa hneď tak ľahko nedostane. Vedľa tieniacich a bezpečnostných funkcií dotvárajú vzhľad vášho domu. Dostupné sú v mnohých farbách a pre záujemcov riešime predaj a montáž žalúzií.

Exteriérové žalúzie Cetta

Cetta
Vonkajšie žalúzie Cetta 50 sú univerzálnym typom exteriérových žalúzií, ktoré možno použiť aj pre interiér. Exteriérová tieniaca technika vytvára optimálne prostredie z pohľadu svetelných a tepelných podmienok a je významnou súčasťou stavby z hľadiska úspory energie. V tradičnom poňatí plnia exteriérové žalúzie tieniacu a bezpečnostnú funkciu, v netradičnom poňatí sú architektonickým prvkom administratívnych budov a šperkom rodinných domov.

Exteriérové žalúzie Setta

Setta
Vonkajšie žalúzie Setta predstavujú špičku vo vonkajšom zatienení z pohľadu účelnosti a dizajnu. Lamely v tvare písmena „S“ vytvárajú v uzavretom stave dokonalú celistvú plochu. Účelnosť vonkajších žalúzií Setta je posilnená ladným vzhľadom. Termoregulačný efekt žalúzie Setta zvyšuje guma vlisovaná po celej dĺžke lamely. Hliníkové vodiace lišty zaisťujú stabilitu vonkajšej žalúzie vo vetre a sú podporným prvkom pre zabezpečenie domu proti vlámaniu. Variabilita montáže, elegancie a dokonalé zatienenie tvorí z tejto vonkajšej horizontálne žalúzie unikátny tieniace prvok pre všetky typy objektov.

Exteriérové žalúzie Zetta

Zetta
Vonkajšie horizontálne žalúzie Zetta sú technologicky najvyspelejšie žalúzie v oblasti exteriérovej tieniacej techniky, vhodné na zatienenie rodinných domov i administratívnych budov. V uzavretom stave vytvárajú lamely celistvú plochu, ktorá zaručuje dokonalé zatienenie a guma vlisovaná po celej dĺžke lamely zvyšuje termoregulačný efekt žalúzie. Hliníkové vodiace lišty zaisťujú stabilitu vonkajšej žalúzie vo vetre a sú podporným prvkom pre zabezpečenie domu proti vlámaniu. Variabilita montáže, moderný až technický dizajn a dokonalé zatienenie tvorí z tejto vonkajšej horizontálnej žalúzie unikátny tieniaci prvok pre všetky typy objektov.

Farebné prevedenia

ZaluzieZaluzieZaluzieZaluzieZaluzieZaluzieZaluzie