Hľadať

Vonkajšie rolety na mieru

Pri výbere roliet je vhodné myslieť nielen na tvorbu tieňa, ale aj na elimináciu vonkajšieho hluku, prachu či nepozvaných hostí - hmyzu. Vonkajšie rolety všetky tieto elementy dokonale spĺňajú. Je len na vás, akú farbu a materiál si vyberiete, aby perfektne ladili s omietkou vášho domu. Ich inštalácia je možná do už zasadených okien alebo rovno pri stavbe.

Hliníkové vonkajšie rolety pomáhajú udržať tepelný komfort a umožňujú dokonalé zatemnenie. Chránia okno pred nepriaznivými klimatickými vplyvmi, izolujú hluk z ulice a tiež pôsobí ako optická bariéra.

Špeciálna perforovaná látka screenových roliet znemožňuje preniknutie svetla do interiéru, zároveň bráni pohľadom zvonku a zlepšuje tepelnoizolačné vlastnosti okien – screenové rolety zabraňujú nadmernému zahrievaniu interiéru v lete, ako aj prieniku chladného vzduchu k oknám v zime.

Predokenné rolety na mieru

Screenové rolety na mieru

Pre všetky produktové rady našich vonkajších tieniacich roliet je spoločná vysoká kvalita, moderný dizajn a prijateľná cena. Medzi výhody exteriérových roliet patrí okrem zvýšenia bezpečnosti tiež možnosť tieniť a zároveň vetrať, izolácia pred vetrom, zimou aj horúčavou a zníženie hluku prichádzajúceho zvonku.

Naše vonkajšie ​​rolety proti slnku sa skvele hodia napríklad na balkón alebo terasu. Vďaka širokému výberu farieb ľahko zladíte vašu tieniacu techniku fasádou vášho domu.

Exteriérové rolety sa hodí do všetkých typov okien, do eurookien, do plastových, hliníkových, kastlových aj atypických a francúzskych okien. V našej ponuke nájdete elektrické vonkajšie rolety aj manuálne ovládané kľukou.